B-kategooria | Klassiõpe

Petaselt alustavad B-kategooria klassiõppe kursused:

B-kat klassiõpe märtsis

Alustab järjekordne B-kategooria klassiõppe grupp. Teooriatunnid toimuvad kord nädalas esmaspäeva õhtuti autokooli õppeklassis või ZOOM keskkonnas. Kiirustage - kohtade arv on endiselt piiratud! Lektor

Find out more »
Õppeklass, Tallinna Ülikool, Narva mnt 25
Tallinn, 10120

B-kat klassiõpe aprillis

Alustab järjekordne B-kategooria klassiõppe grupp. Teooriatunnid toimuvad kord nädalas teisipäeva õhtuti autokooli õppeklassis või ZOOM keskkonnas. Kiirustage - kohtade arv on endiselt piiratud! Lektor

Find out more »
Õppeklass, Tallinna Ülikool, Narva mnt 25
Tallinn, 10120

B-kategooria õppepapaketi kogumaksumus manuaalkäigukastiga autol – 980,00 €

Tasutakse osade kaupa
B-kategooria teooriakursus180,00 €
Sõidutund manuaalkäigukastiga autol
(vajalikud 28 tundi saab tasuda osade kaupa)
22,50 €
Sõidutund automaatkäigukastiga autol25,00 €
Libedasõidu koolitus65,00 €
Pimedasõidu simulaatorkoolitus65,00 €
Esmaabiandja koolituskursus50,00 €
Lisa sõidutund22,50 €/25,00 €

Infoks

Kursused toimuvad autokooli õppeklassis Narva mnt 25, Tallinna Ülikooli peahoones.

Õppetöö jooksul läbitakse teooriakursus, mis hõlmab kõiki auto juhtimiseks vajalikke teadmisi (liiklusreeglid, üldteadmised auto ehitusest ja kasutamisest,ohutu sõidu võtted jms).
Paralleelselt teooriakursusega toimuvad sõidupraktika tunnid, mille käigus omandavad õpilased sõiduoskuse ja praktilise kogemuse.
Kursus lõppeb teooria- ja sõidueksamiga.
Õppetööst osavõtmiseks peab juhiloa taotleja olema vähemalt 15,5 aastane.

NB! Vastavalt Tulumaksuseaduse § 26 uuele redaktsioonile (01.01.2016) ei käsitleta alates 2016 aastast autokoolile tehtud kulusid enam koolituskuludena ja seetõttu neilt summadelt enammakstud tulumaksu ei tagastata.

Vajalik

Koolituslepingu sõlmimisel on vajalik esitada:

• Isikut tõendav dokument
  • Mootorsõidukijuhi tervisetõendi (väljastab perearst) esilehe väljatrükk